kalkulator kredytowy ing hipoteczny

kalkulator kredytowy ing hipoteczny

Obama Small Business Należności Bill Podania - co dalej

Waszyngton. Dla tych, którzy zastanawiają się, czy nasza wspaniała Senat nigdy wyciągnąć swoje zbiorowe głowy z piasku i rozpocząć na ścieżkę pomaga małym firmom, mam dobre wieści. Dla tych niewierzących, mówimy nic innego niż stanach USA Senatu. Pierwsze słowo, co się dziś wydarzyło i czego możemy się spodziewać w przyszłości.

kalkulator kredytowy ing hipoteczny

Jak być może pamiętacie, w zeszłym roku Obama zaproponował 30 mld Small Business ustawy, który zawierał zachęty podatkowe dla właścicieli firm i środków, które pomogą stworzyć więcej miejsc pracy. Niestety, to pozostawały w Senacie nigdy wyczuć, z Republikanami blokując jego postępy w obawie, że to zwiększenie deficytu. Zaczęło się jako ponadpartyjnego środka oraz została przyjęta raczej łatwe w Izbie w dniu 17 czerwca 2010 r.

Wtedy administracja "podrasowanym" przepisów przez wprowadzenie 30 miliardów dolarów fundusz pożyczek małych firm, która byłaby wypłacona przez Departament Skarbu USA uczestniczących kredytodawców. Ze względu na publiczne oburzenie na TARP I i przekonanie, że pieniądze po prostu rozdawane bez strun do dużych banków, fundusz był tylko dla banków społeczności z aktywami mniej niż 10 mld.

kalkulator kredytowy ing hipoteczny

W tym momencie, to udał się do Senatu. To wtedy spory partyzanta naprawdę się zaczęło. Po 192 poprawek, to nadal był zbierania kurzu w Senacie. Przez większą część lata Obama skarcił delikatnie Senatowi do bezczynności, a ostatnio stał się śmielszy z jego dezaprobatą.

Próby wreszcie dobiegła końca w dniu 14 września, kiedy Senat mógł curry wystarczająco dużo republikańskich głosów, aby zapobiec obstrukcji. W tym momencie ostateczne głosowanie w Senacie będzie prawdopodobnie występować pod koniec tygodnia, a następnie będzie się do domu dla ostatecznych korekt. Obama mówi, że jest gotowa do podpisania dowolnym późniejszym czasie.

tulejowanie.jackmotors.pl
- autor artykułu