Kredyt warunki

kalkulator kredytowy ing hipoteczny

kalkulator kredytowy ing hipoteczny

Obama Small Business Należności Bill Podania - co dalej

Waszyngton. Dla tych, którzy zastanawiają się, czy nasza wspaniała Senat nigdy wyciągnąć swoje zbiorowe głowy z piasku i rozpocząć na ścieżkę pomaga małym firmom, mam dobre wieści. Dla tych niewierzących, mówimy nic innego niż stanach USA Senatu. Pierwsze słowo, co się dziś wydarzyło i czego możemy się spodziewać w przyszłości.

kalkulator kredytowy <a href=cennik ubezpieczenia oc ing hipoteczny" title="kalkulator kredytowy ing hipoteczny">

Jak być może pamiętacie, w zeszłym roku Obama zaproponował 30 mld Small Business ustawy, który zawierał zachęty podatkowe dla właścicieli firm i środków, które pomogą stworzyć więcej miejsc pracy. Niestety, to pozostawały w Senacie nigdy wyczuć, z Republikanami blokując jego postępy w obawie, że to zwiększenie deficytu. Zaczęło się jako ponadpartyjnego środka oraz została przyjęta raczej łatwe w Izbie w dniu 17 czerwca 2010 r.

Wtedy administracja "podrasowanym" przepisów przez wprowadzenie 30 miliardów http://sieradz-adwokat.pl/ dolarów fundusz pożyczek małych firm, która byłaby wypłacona przez Departament Skarbu USA uczestniczących kredytodawców. Ze względu na publiczne oburzenie na TARP I i przekonanie, że pieniądze po prostu rozdawane bez strun do dużych banków, fundusz był tylko dla banków społeczności z aktywami mniej niż 10 mld.

kalkulator kredytowy ing hipoteczny

W tym momencie, to udał się do Senatu. To wtedy spory partyzanta naprawdę się zaczęło. Po 192 poprawek, to nadal był zbierania kurzu w Senacie. Przez większą część lata Obama skarcił delikatnie Senatowi do bezczynności, a ostatnio stał się śmielszy z jego dezaprobatą.

Próby wreszcie dobiegła końca w dniu 14 września, kiedy Senat mógł curry wystarczająco dużo republikańskich głosów, aby zapobiec obstrukcji. W tym momencie ostateczne głosowanie w Senacie będzie prawdopodobnie występować pod koniec tygodnia, a następnie będzie się do domu dla ostatecznych korekt. Obama mówi, że jest gotowa do podpisania dowolnym późniejszym czasie.

- autor artykułu