Kredyty plusy

kalkulator kredytowy getin noble bank

kalkulator kredytowy getin noble bank

Banki często myślę o płatności hipotecznych pod względem procent dochodu brutto, więc może warto rozważyć przy użyciu tego produktu. Załóżmy wykazać na przykładzie. Załóżmy płatności hipotecznych wynosi 1700 $ miesięcznie. Twój dochód gospodarstwa domowego wynosi $ 5000 A miesiąc, a potem stracił pracę, a nowy dochód gospodarstwa domowego wynosi $ 2200. Oznacza to, że płatności hipotecznych wzrosła stropy fundamentowe z rozsądnym 34% swojego dochodu aż o 77% swojego dochodu. Każdy bank będzie patrzeć na ten numer i powiedzieć: "jest to!"

3. Zbierz informacje oraz warunki rynkowe

Pomyśl o okolicznościach poza własną rękę, które wpływają na danym obszarze rynku. Pamiętaj, że bank będzie chciał być pewne inne możliwości zostały wyczerpane - jak sprzedaje swój dom. Trzeba będzie pokazać, że to nie jest również dostępna opcja. Można to zrobić, wykonując takie rzeczy jak:

Pokazuje najnowszą ocenę domu

Zrozumienie porównywalnej sprzedaży i ogólnego rynku w swojej okolicy

Wyszczególniać kawałki ruinę w domu, które negatywnie wpłynąć na wartość rynkową nieruchomości (to jest stary dach lub uszkodzony moduł A / C)

Jeżeli dom jest na rynku, jak długo to było one4. Pisanie listu

Jedna strona TYLKO! Upewnij się zachować to zwięzły - brak pożyczkodawca chce czytać 4-stronicowy list o trudnościach. Zdobądź się na jednej stronie!

Przechowywać je w łatwy do odczytania formacie akapitu.

Układ Pana listu powinna wyglądać mniej więcej tak:

W górnej części listu, umieścić nazwę i adres banku. Możesz chcieć rozwiązać go bezpośrednio do działu ograniczania strat. Każdy bank ma unikalne sposoby obsługi transakcji, dlatego pomaga zrobić rozeznanie przed czasem.

W RE: Linia, umieścić w "Wniosek o krótkiej sprzedaży", a Twój numer kredyt

Twój pierwszy akapit powinien opisać krótko stało i jasno jesteś w stanie pozwolić sobie na kredyt hipoteczny.

- autor artykułu

Zobacz stronę autora: silniki elektryczne