Kredyt warunki

kalkulator kredytowy gotowkowy ing

Small Business Loan Aktualności - Co się dzieje, gdy skończą się fundusze w Stimulus Bill

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, wiesz, że nie była mile widziana ulga w ustawie odzyskiwania i reinwestycji amerykańskiej 2009 roku, znany jako ustawy bodźca. Więc co tak wielki temat ustawy? Między innymi, odcinek 501 obniżył opłat płaconych przez kredytobiorców, co oznacza, że ??nie trzeba płacić strasznych "opłaty gwarancyjnej pożyczki SBA". To był tradycyjnie 2% do 75% sznury bawełniane kwoty kredytu na dużych 7 (a) kredytów. Ponadto, odcinek 502 wzrósł procent gwarancji, która płaci bankom straty po domyślnie od 75 do 90%. Powód do świętowania? Absolutnie. Ale musimy hartować nasze emocje z tym, korzyści te nie mogą być w rzeczywistości, jeśli Kongres nie przywłaszczyć więcej pieniędzy. W rzeczywistości, niektórzy eksperci, że może zabraknąć w grudniu na podstawie wolumenu kredytów SBA.

Aby to zrozumieć, trzeba uzyskać zrozumienie, dlaczego potrzebne jest więcej pieniędzy. Przed ustawy, banki miały większą motywację do pożyczek, ponieważ SBA by wkroczyć i płacą straty o pewien procent. Gdy stopa gwarancji wzrosła z 75% do 90%, w połączeniu z większą szybkością domyślnej, ponieważ gospodarki, federalni musieli wyłożyć więcej pieniędzy do banków. A potem nie było uchylenie SBA opłat gwarancyjnych, które są subsydiowane przez podatników-ty i ja bez pieniędzy, te bodźce przejść drogę.

Tak, rzeczy były naprawdę przesączającą razem w wyniku tych bodźców. Na początku 2009 roku, SBA zatwierdziła około 165 milionów kredytów. Ale w lipcu i sierpniu, liczba ta wzrosła do 320 milionów i 400 milionów odpowiednio. Więcej kredytów prostu oznaczało kolejne wydatki ryzyka wzrosła przez rząd.

A więc to, co robi jest Kongres, aby znaleźć dodatkowe fundusze? Prawdopodobnie jest to mało prawdopodobne, aby zabezpieczyć Dodatkowe środki w nowych poprawek ustawa Stimulus ponieważ zostały już przekazane komisji i nie zawierają takich środków.

- autor artykułu