Kredyty plusy

kalkulator kredytowy hipoteczny millenium

kalkulator kredytowy hipoteczny millenium

Dlaczego ocena kredytowa

Robiąc kilka słów kluczowych badań natrafiłem na pytanie postawione przez kogoś pytaniem "dlaczego musimy mieć ocenę kredytową w celu ustalenia wiarygodności".

Ta osoba stwierdziła, że ??były one tam późno 20-tych i uczynił go aż do góry i przez grad szkoły bez podejmowania żadnych pożyczek. Ponadto stwierdził, było to, że pracowali ich ogon kończy się, gdy uczęszcza do szkoły, aby nie winien nikomu pieniędzy, obróbka skrawaniem aby mogli ukończyć darmo i jasne. W wyniku tego, że nie mają historii kredytowej. Nie mam karty kredytowej, uratowała się na wszystkich swoich zamówień i ciężko pracował, aby trzymać się z długu.

Po pierwsze chciałbym dać tej osobie owację na stojąco. Osoba ta będzie prawdopodobnie dołączyć do grona bogatych przed zbyt długo. Niewiele osób dziś zbliżyć ich kondycji finansowej w ten sposób. Jako oficer kredytu hipotecznego, widziałem tylu ludzi, których wyniki kredytowej są niskie, ponieważ nie prawo rolne byli w stanie spłacić swoich kredytów studenckich w odpowiednim czasie po ukończeniu studiów.

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy wziąć pod uwagę, że niewiele osób jest w stanie zaoszczędzić nawet zrobić duży zakup jak w domu, a zatem zapotrzebowanie na system ratingowej.

Wiele lat temu, gdyby ktoś chciał pożyczyć pieniądze pójdą do lokalnego banku, aby uzyskać kredyt. Bankier był częścią tej samej społeczności i może sprawić, kredyty oparte na wiedzy osoby lub ich ojca lub dziadka. Bankier wiedziałby tło i charakter rodziny. Nie było potrzeby sposób oceniać czyjejś wiarygodności kredytowej, ponieważ wiedział, że osoby i ich przodków.

Jak ewoluowały w bardziej globalnym świecie mamy do czynienia z ludźmi codziennie, że nie wiemy i nigdy nie spotkałem wcześniej. A w przypadku uzyskania kredytu hipotecznego , gwarant, który podejmuje ostateczną decyzję o pożyczki będzie prawdopodobnie nigdy nie spotkać, ani nawet mówić, kredytobiorcy w trakcie całego procesu kredytowego.

- autor artykułu