Kredyt minusy

kalkulator kredytowy inwestycyjny

kalkulator kredytowy inwestycyjny

Zamiast Kongres szuka w dowolnym niewykorzystanych środków w ramach naszego przyjaciela (w zależności od tego, co nawy politycznej ty siedzisz na) Troubled Asset Relief Program (TARP). Ten pierwotnie przydzielone środki podtrzymać na rynku wtórnym. Zmiany do tej ustawy może stanowić część środków niezbędnych.

Tłumaczenie: jako właścicieli małych ile kosztuje autocasco firm nie obchodzi, co się nazywa i kto to robi, tak długo, jak te bodźce kontynuować. Fakt, że nie są w rzeczywistości banki podejmowania pożyczki dla małych firm nie zastanawia się do zapewnienia wymaganej kapitału i co najmniej utrzymać nasze nadzieje żyje w tej udręki rynku finansowym.

Więc co to oznacza dla mnie jako właściciel małej firmy? Nie jestem zainteresowany dużego kredytu z dużą ilością papierkowej roboty. Ja po prostu chcę opływowy wniosku kredytowego, gdzie mogę otrzymać niezabezpieczonych pieniądze w sąsiedztwie 5K do 50K. Ostatnią rzeczą, którą ktoś chce zobaczyć, jest to rodzaj kredytu odchodzi. Cóż, masz szczęście. Ze względu na te bodźce, banki są rzeczywiście dokonaniu tych pożyczek w ramach popularnego programu o nazwie SBA Community Express. To nie wymaga biznes planów, deklaracji podatkowych lub finanse, a obecnie pracuje z szybkością około 7,75% lub 60 $ miesięcznie za każde pożyczone $ 5,000. Możemy tylko trzymać kciuki, że to złote jajo ustanowione przez Kongres pozostaje dostępny.

Sue Malone 442 Diablo Road, Suite 137 Danville, CA 94526 E-mail: info@StrategiesForSmallBusiness.com

- autor artykułu

Zobacz stronę autora: www.porownajoferteoc.pl