Kredyt minusy

kalkulator kredytowy bez podawania danych

A co z tymi wszechobecnych kredytów studenckich, które są często pchane na studentów?

Funkcjonariusze pomocy finansowej sprawiają, że zbyt łatwe dla studentów do podpisania z linią przerywaną.

"To niska kredytu odsetki", mówią. "Nie musisz płacić go, dopóki nie ukończył", mówią.

Ale co oni nie powiedzieć, to to, że kredyty studenckie i zadłużenia karty kredytowej może skierować Cię w łańcuchach za lata, za które nie można sobie pozwolić na jeden błąd finansową lub ty i twoja rodzina może być umieszczone na ulicy.

Co więcej, żaden z nas nie wie, co jest obiecane na jutro. Nie wiemy, czy będziemy zdrowe lub chore; ani też, jeżeli będziemy mieli tak dobrze płatną pracę po ukończeniu studiów.

Mówiąc o uzyskanie dobrze płatną pracę po studiach, inna sprawa, że ??nie mówią w szkole jest to, że może to być dobry pomysł, aby sprawdzić swój raport kredytowy Zanim wyjdziesz na swojej pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej.

Jaki solgar raportu kredytowego danej osoby mają do czynienia z coraz pracę można zapytać?

Cóż, to nowy trend w zatrudnianiu w tych dniach jest to, że wielu pracodawców sprawdzania historii kredytowej potencjalnych pracowników na pierwszym miejscu przed ich zgodę na wynajęcie was (wielki, prawda?).

Tak, tylko to, co oni szukają, gdy patrzą na raporcie kredytowym? Cóż, wydaje mi się, że prawdopodobnie będzie patrząc na ile długu jesteś winien i historii płatności.

Jeśli to, co czytają z raportu kredytowego oznacza, że ??jesteś odpowiedzialności kredytowej, to są szanse, że nie może dostać tę pracę chciałeś.

Są to tylko kilka z wielu prawd, które nie mówią studiuję na temat zadłużenia karty kredytowej, zanim podpiszą z linią przerywaną.

Karta przedpłacona zapłaty jest znacznie lepszą alternatywą do karty kredytowej dla studenta, ponieważ przedpłacona karta debetowa faktycznie pomaga trzymać się z długu, jak pieniądze wydawane jest własne.

- autor artykułu

Zobacz stronę autora: Peleryny przeciwdeszczowe