Kredyt warunki

kalkulator kredytowy hipoteczny alior bank

kalkulator kredytowy hipoteczny alior bank

Credit Trap- czego nie powiedzieć o kart kredytowych w Kolegium

W krajach uprzemysłowionych, wchodząc długu zaczyna się wcześnie. Łatwo osiemnaście lat, aby uzyskać karty kredytowe i wpaść w długi, zwłaszcza jeśli są one udał się do college'u.

Pamiętam mój pierwszy rok na studiach jako 17-latek. oferty kart kredytowych zostały otynkowane na całym kampusie uniwersyteckim. Nie wiem, co mnie uratował od wpadnięcia w pułapkę kredytową, gdy byłem na studiach, ale wielu moich przyjaciół nie mieli tyle szczęścia.

Wielu z nich zaczęło się przy użyciu karty kredytowej do podręczników, ówczesnego sprzętu stereo i ubrania. Potem następna rzecz oni wiedzieli, byli utonięcia w zadłużenia karty kredytowej.

Nikt nie powiedział im, co się pakują się w.

Często , karty kredytowe, które są nastawione na studentów pochodzą z bardzo wysokich stóp hurtownia odzieży damskiej wólka kosowska procentowych. Firmy kart kredytowych powiedzieć, że jest to spowodowane faktem, że studenci często mają ograniczony historii kredytowej i mają wyższy wskaźnik domyślny niż inne grupy.

Jednak to, co kredytowej firmy obsługujące karty nie powiedzieć, jest to, że młode życie są zrujnowane przez zadłużenia karty kredytowej ze względu na rzuceniu studiów, upadłości, odrzucenia pracy (z powodu złej historii kredytowej), odmów kredytów, niezdolność do wynajęcia mieszkania, profesjonalny odrzucenie szkoły, a nawet samobójstwo.

Czołowy ekspert w raportach branżowych karty kredytowej o wielu z tych przypadków w tym samobójstwo niektórych studentów z powodu zadłużenia karty kredytowej w swojej książce: Nation karty kredytowej.

Myślę, że nie powinno być prawo przeciwko jawnie marketingu kart kredytowych dla młodych studentów. Sytuacja jest całkiem różna; firmy obsługujące karty kredytowe są często podane wolną rękę w kampusach uczelnianych sprzedawać swoje wyroby do niczego nie podejrzewających studentów.

- autor artykułu