Kredyty plusy

kalkulator kredytowy hipoteczny pko sa

kalkulator kredytowy hipoteczny pko sa

Jak napisać list prosicie, który dostaje się do Banku o Say Yes!

Dobrze wykonane i żelazna pismo trudności jest prawdopodobnie jednym z największych składników do uzyskania zgody krótkiej sprzedaży z banku. Bez jasnego opisu dire prostych kredytobiorca znajdzie się w nie pożyczkodawcy chętnie krótkie pożyczka. Więc jak go o napisanie listu, który dostanie uwagę banku? Niezależnie od jazda na łyżwach tego czy pisania własnych list lub pomaganie właściciel domu napisać list, oto kilka rzeczy do rozważenia:

1. Przyczyny trud

Należy jasno swoje powody są nadzwyczajne! może to być wiele rzeczy, w tym (ale oczywiście nie ograniczając do)

Utrata pracy

Choroba

regulacja ARM

podwyżka podatku od nieruchomości

Rozwód

kalkulator kredytowy hipoteczny pko sa

W każdym razie, trzeba najpierw skompilować i ocenić, co najbardziej istotne przyczyny trudności są. Postaw się dobre raportowanie MSSF w sytuacji banku jako kredytodawcy. Jeśli istnieje sposób można dokonać płatności hipotecznych, nie zamierzamy pozwolić krótki kredytu. Więc być bardzo jasne, jakie okoliczności są co niemożliwe, aby nadążyć z płatności hipotecznych.

2. Bądź konkretny temat swojej trud

Po nawiązaniu swoje powody trudności, trzeba umieścić w wysiłku, aby zrozumieć, w jaki sposób trudności wpłynęły cię konkretnie. Na przykład;

Utrata pracy, a dochód rodziny spadła o 2400 $ miesięcznie

Rachunki medyczne ze względu na "X", którego łączna ponad 50.000 $

Rozwód, który stawia na rzecz dzieci i alimenty ciężary 1200 $ miesięcznie

Moja ręka wzrosła moje płatności hipotecznych od 800 $ miesięcznie

Po drugie, trzeba wykazać, jak ten trud oddziaływań na zdolność do dokonywania płatności hipotecznych. Jeśli się $ 8000 miesięcznie, a Twój hipotecznych wzrosła z 1.000 $ miesięcznie do 1500 $ miesięcznie; Powodzenia zachęcając do zatwierdzenia krótkiej sprzedaży! Trzeba pokazać, jak trudności popchnął cię poza zdolność do dokonania płatności.

- autor artykułu