Kredyt warunki

kalkulator kredytowy hipoteczny ing

kalkulator kredytowy hipoteczny ing

Modyfikacja Oferty komercyjne pożyczki może pomóc bankom pozostają żywe

Ważne jest, aby banki do zwiększenia wysiłków w celu ustalenia oferty handlowej modyfikacji pożyczki z trudnej sytuacji kredytobiorców. Wydaje się, że jednym z wniosków, które można wyciągnąć z tych zamknięcie dziewięciu banków przez Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC). Większość z tych instytucji finansowych zostały poważnie ranny w wyniku najlepsze ubezpieczenie ac posiadania znacznej liczby komercyjnych długu nieruchomości w swoich portfelach kredytowych.

kalkulator kredytowy hipoteczny ing

Problemem jest wzrost opóźnień i domyślne w komercyjnych kredytów na nieruchomości. Z spowolnienia gospodarczego, właściciele nieruchomości komercyjnych odkrywają, że ich zdolność do spłaty długu została drastycznie zmniejszona. Wraz ze wzrostem płytowych w wolnych, właściciele budynków mieszkalnych, budynków wielorodzinnych najemcy, biurowców, centrów handlowych, magazynów, nieruchomości http://windmar.com.pl/aktualnosci/drzwi-unoszono-przesuwne-hst-vetrex-slide-82 inwestycyjnych, kompleksach handlowych, hoteli, restauracji i centrów handlowych, przekonują się, że ich przepływy pieniężne zostały poważnie ranny. Z niektórymi z kredytobiorców nie przeprowadzały swoje miesięczne płatności, banki posiadające dużą liczbę tego typu pożyczki znaleźć także ich przepływy pieniężne są naruszone.

Decyzja tych banków, aby zapewnić dużą liczbę tego typu pożyczki mogą być również wątpliwa. Ale te decyzje zostały podjęte w czasie, gdy rynek nieruchomości był boom. Można było trudno ich winić za próbę zwiększenia zysku netto banków z nimi. Ale im bardziej poważny błąd może mieć miejsce znacznie później jako kredytobiorcy zaczęli spłacać swoich kredytów hipotecznych. Jest zrozumiałe, że kredytodawcy są przeciwni umożliwiając modyfikację komercyjnego kredytu ze względu na jego wpływ na przepływy pieniężne. Jednakże, w gospodarce zmniejsza się, przesunięcie punktu widzenia może być konieczne.

- autor artykułu

Zobacz stronę autora: zespoły łożyskowe