Kredyt warunki

kalkulator kredytowy deutsche bank

kalkulator kredytowy deutsche bank

Pożyczać czy nie pożyczyć - w 3 Zasady pożyczania pieniędzy

Jako doradca finansowy, ja ciągle zadawane przez moich klientów, czy powinni pożyczać pieniądze na pewne rzeczy, takich jak zakup domu, otwarte linie kredytowe dla firmy lub spłatę długów konsumenckich, takich jak karty kredytowe i kredyty samochodowe.

Podstawową zasadą w pożyczanie pieniędzy jest to, że odsetki i inne koszty związane z uzyskaniem kredytu są niższe niż wartości, który jest tworzony przez pożyczanie pieniędzy. Jako przykład adwokat odszkodowania warszawa , jeśli ktoś pożycza pieniądze na poziomie 4% i tworzy zwrot 7%, wszystkie pozostałe były równe, to nie jest zysk 3% lub "pozytywne arbitrażu" zwrot z tej inwestycji. Celem jest, aby uzyskać największą stopę zwrotu z najniższych kosztach, więc zyski są zmaksymalizowane.

kalkulator kredytowy deutsche bank

Aktywa takie jak domy i firm mogą być wykorzystane jako zabezpieczenie w celu zabezpieczenia kredytu. Można również korzystać z aktywów konsumenckich, takich jak samochód lub jego podpisu, jak w karcie kredytowej.

Ale kiedy trzeba pożyczyć i kiedy długi powinny być spłacone ASAP?

kalkulator kredytowy deutsche bank

Cóż, istnieją trzy czynniki, które określają, kiedy dana osoba powinna pożyczać pieniądze. Są to korzyści i strat, uznanie, i podatkowe.

1. Dochód - Pieniądze powinny być naprawdę pożyczył tylko przeciwko aktywów, które wytwarzają dochód. I komercyjne inwestycje w nieruchomości i inne operacje gospodarcze wytwarzają dochód, ponieważ składnik ten jest wykorzystywany w biznesie, aby zapewnić cenne usługi na inną jakość. Dochód ten może być następnie wykorzystane do obsługi dług na aktywa. Aktywa osobowe takie jak rezydencji podstawowych, samochody i osobiste linie kredytowe nie wytwarzają dochód.

2. Ocena - Ktoś może pożyczyć pieniądze na wartości, które w dłuższej perspektywie czasowej, cenią sobie wartości. Nawet jeżeli dochód za korzystanie z danego składnika aktywów nie dostarczyły wystarczających dochodów na spłatę długu, ewentualna sprzedaż aktywów byłoby w wyższej wartości w przyszłości, tak dług może zostać odwołany w momencie sprzedaży.

- autor artykułu

Zobacz stronę autora: foliowe obuwie ochronne