kalkulator kredytowy hipoteczny millenium

kalkulator kredytowy hipoteczny millenium

Dlaczego ocena kredytowa

Robiąc kilka słów kluczowych badań natrafiłem na pytanie postawione przez kogoś pytaniem "dlaczego musimy mieć ocenę kredytową w celu ustalenia wiarygodności".

Ta osoba stwierdziła, że ??były one tam późno 20-tych i uczynił go aż do góry i przez grad szkoły bez podejmowania żadnych pożyczek. Ponadto stwierdził, było to, że pracowali ich ogon kończy się, gdy uczęszcza do szkoły, aby nie winien nikomu pieniędzy, aby mogli ukończyć darmo i jasne. W wyniku tego, że nie mają historii kredytowej. Nie mam karty kredytowej, uratowała się na wszystkich swoich zamówień i ciężko pracował, aby trzymać się z długu.

Po pierwsze chciałbym dać tej osobie owację na stojąco. Osoba ta będzie prawdopodobnie dołączyć do grona bogatych przed zbyt długo. Niewiele osób dziś zbliżyć ich kondycji finansowej w ten sposób. Jako oficer kredytu hipotecznego, widziałem tylu ludzi, których wyniki kredytowej są niskie, ponieważ nie byli w stanie spłacić swoich kredytów studenckich w odpowiednim czasie po ukończeniu studiów.

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy wziąć pod uwagę, że niewiele osób jest w stanie zaoszczędzić nawet zrobić duży zakup jak w domu, a zatem zapotrzebowanie na system ratingowej.

Wiele lat temu, gdyby ktoś chciał pożyczyć pieniądze pójdą do lokalnego banku, aby uzyskać kredyt. Bankier był częścią tej samej społeczności i może sprawić, kredyty oparte na wiedzy osoby lub ich ojca lub dziadka. Bankier wiedziałby tło i charakter rodziny. Nie było potrzeby sposób oceniać czyjejś wiarygodności kredytowej, ponieważ wiedział, że osoby i ich przodków.

Jak ewoluowały w bardziej globalnym świecie mamy do czynienia z ludźmi codziennie, że nie wiemy i nigdy nie spotkałem wcześniej. A w przypadku uzyskania kredytu hipotecznego , gwarant, który podejmuje ostateczną decyzję o pożyczki będzie prawdopodobnie nigdy nie spotkać, ani nawet mówić, kredytobiorcy w trakcie całego procesu kredytowego.


- autor artykułu